KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15992031
nr 1599 2031
Ingegerd Beskow
(1887-1978), Sverige
Signerad, akvarell, Slussen, Stockholm, 47x60 cm, yttermått inklusive ram: 53x66 cm
Ingegerd Beskow, född 1887, död 1978, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:14:14
1.300 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.700 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr
1.900 kr
1.900 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
6
2.400 kr
2.400 kr
6
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr
6
19 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm